4 טיפים חשובים לבחירת חברת ניקיון מנצחת

סדר ונקיון בימי הקורונה והפעם ארון הבגדים המשפחתי.
מאי 19, 2020
כל הטיפים לבחירת חברת ניקיון משרדים
אוקטובר 25, 2021

החלטתם להפסיק לבזבז את הזמן ואת האנרגיות, ולהעביר את מלאכת הניקיון לאנשי המקצוע. אלא שעכשיו מתחילים הלבטים, ובעיקר השאלה איך בכלל בוחרים חברת ניקיון שמתאימה לכם. שלושת הטיפים שלפניכם יעזרו לכם לקבל החלטה טובה יותר.

1 – התמקדו בחברות שמגיעות לעיר שלכם

השאלה הראשונה היא, כמובן, שאלת המיקום. אם אתם צריכים חברת ניקיון ביהוד או בחולון, רצוי להתמקד בחברות הרלוונטיות אליכם. יש מי שיציע פריסה רחבה וצוות מקצועי שמגיע גם לאזור שלכם, אבל ישנן חברות הממוקדות באזורים ספציפיים בלבד. אם כן, לפני הכול צמצמו את האפשרויות ובדקו האם חברת הניקיון שמצאתם בכלל מגיעה אליכם ויכולה להעניק לכם שירות.

2 – הגדירו את הצרכים שלכם

לפני שאתם מבקשים (ומקבלים) הצעת מחיר, נסו להגדיר באופן ברור מה אתם צריכים. חברת ניקיון משרדים יכולה להציע לכם מענה שמתאים בדיוק לכם, לרבות ניקיון בימים ובשעות שתקבעו בעצמכם וטיפול בכל הנושאים החשובים לכם, כמו המטבח המשותף, תאי השירותים, המעלית והשטיחים. אלא שיש גם חברות שיגבילו אתכם בזמנים או יקבעו את החוקים בעצמם. חשוב שתקבלו את המענה הנכון עבורכם, ותוודאו שהחברה מתאימה את עצמה אליהם, ולא להיפך.

3 – בדקו את הניסיון וההמלצות

העבודה עם חברת ניקיון מומלצת היא עבודה טובה ויעילה יותר, בעיקר משום שאתם יודעים שיש לחברה קבלות, והלקוחות שלה שמחים לספר עד כמה היא טובה ומקצועית. זוהי גם הוכחה לכך שמדובר בחברה עם ניסיון רב, ולניסיון הזה יש משמעות. הוא מעיד על כך שיש לכם עם מי לדבר, שהצוות כבר מכיר היטב מגוון רחב של לקוחות וצרכים, ושיש פתרונות יצירתיים לכל צורך – גם אם הוא נשמע לכם מופרך או לא שגרתי.

 

4 – ערכו סקר מחירים, אבל בזהירות

אנשים רבים נוטים לבחור את המחיר הזול ביותר, ואפשר להבין מדוע. הבעיה היא שלמחיר הזול עשוי להיות דווקא תג מחיר גבוה מאוד, ולא בטוח שתרצו לשלם אותו. אם כן, ערכו השוואה בין חברות שונות, בדקו את השטח ונסו להבין האם חברת הניקיון הזולה מציעה לכם גם שירות איכותי באמת. האם תוכלו לקבל מענה לצרכים ספציפיים כמו פוליש לריצוף אם תצטרכו? האם יש פתרונות למצבים שבהם הצוות הקבוע נעדר? ומה בדיוק כולל המחיר המוצע לכם? ככל שתהיו זהירים יותר מראש ותדעו לאן אתם הולכים, כך תקבלו החלטות טובות הרבה יותר גם בטווח הארוך.

שינוי גודל פונט
ניגודיות