3 סיבות לבצע ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון – האם אפשר בלעדיה?
מרץ 11, 2018
האם כדאי לכם לבצע פוליש?
יוני 5, 2018

הדירה עברה שיפוץ יסודי ואחרי חודשים של תכנונים, רצף של בעלי מקצוע והמון לכלוך ואבק, הפועלים סופסוף יוצאים מהבית. עכשיו אתם נמצאים בין ארבעת הקירות, נלהבים למראה המטבח החדש או הבית החכם שתכננתם. מצד שני, קצת קשה לראות את כל היופי הזה כשהבית מלא במזכרות לא-מאוד-חיוביות. כדי להיפטר מהאבק, הנסורת, הטיח והפסולת שנשארה מאחור, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהתחיל לנקות. למה ניקיון אחרי שיפוץ חשוב כל כך ובמה הוא שונה מפעולות הניקיון הרגילות שלכם? הנה התשובה.

 

1 – ניקיון אחרי שיפוץ מורכב יותר

אם אתם מקפידים לנקות את הבית מדי שבוע, אולי אפילו להזמין עוזרת בית מפעם לפעם, המשימה כבר די פשוטה ומוכרת. אתם יודעים בדיוק איפה לנקות, מה הסדר הנכון עבורכם וכמה זמן זה ייקח לכם. אלא שמצב הבית רגע אחרי השיפוץ הוא שונה לחלוטין. למעשה, ניקיון אחרי שיפוץ דורש מאיתנו הרבה יותר אנרגיות ומאמצים. אלה לא הרהיטים שלכם והריצוף שזקוקים לניקיון אלא גם הפאנלים והחלונות, ארונות המטבח והאמבטיה המחודשת. ניקיון אחרי שיפוץ דורש הרבה יותר תשומת לב.

 

2 – הוא גם דורש השקעה נוספת

ספונג’ה היא דרך טובה לשמור על ריצוף נקי, אבל מה עושים כשהאריחים מלאים אבק ואולי גם כמה שריטות אחרי שהעובדים סחבו כלי עבודה ממקום למקום? ניקיון אחרי שיפוץ מחייב אותנו לתשומת לב רבה הרבה יותר. כדי לרענן את הרצפות יכול מאוד להיות שפעולת הפוליש תהיה יעילה הרבה יותר, וכדי להבריק את החלונות שניזוקו במהלך העבודות נצטרך חומרים חזקים והרבה סבלנות.

 

3 – למי יש זמן לבצע ניקיון אחרי שיפוץ?

עכשיו כשהדירה שוב ריקה, אתם כבר מחכים לרגע שבו תסיימו לסדר הכל ותוכלו להישען לאחור עם כוס יין איכותי. מצד שני, עד שהרגע הזה יגיע ייקח זמן, בטח אם אתם מחליטים לבצע ניקיון אחרי שיפוץ לגמרי לבד. מצד שני, חברת ניקיון שתיקח על עצמה את המשימה הזו תחסוך לכם את הזמן ובינתיים תוכלו לצאת לקניות אחרונות לדירה המשופצת, למלא את המקרר או לבחור את בקבוק היין שתשתו בזמן שאתם מתענגים ממראה הבית המשופץ והנקי שלכם.

 

הפתרון הפשוט ביותר – חברת ניקיון

כדי לבצע ניקיון אחרי שיפוץ בלי לעבוד קשה או לבזבז אנרגיה תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון. חברת Super Clean מציעה לכם את כל השירותים הדרושים, מניקיון שוטף ועד ניקיון אחרי שיפוץ ופוליש לרצפה. עם מכלול השירותים, עם יחס אישי ועם צוות מקצועי מהשורה הראשונה, הדירה שלכם תיראה לא רק משופצת ויפה, אלא נקייה ונעימה. בינתיים תוכלו לתכנן את הערב הראשון, את חנוכת הבית או את ספל הקפה הראשון שלכם בגינה

 

שינוי גודל פונט
ניגודיות