פוליש קריסטל

נעים להכיר: פוליש קריסטל

רצפות נקיות ומבריקות גורמות לנו להרגיש שאנחנו חיים בסביבה נעימה ומזמינה מאוד, ובמשרד הן יוצרות תחושה נפלאה של סדר וניקיון. אם נודה באמת זה נושא שחשוב לכולנו, אבל כשהריצוף קצת נשחק אנחנו ממהרים לחפש פתרונות יקרים למדי כמו החלפת הריצוף. למעשה הפתרון הזה הוא לא רק יקר אלא גם שואב אנרגיות לא מבוטלות, שהרי מדובר בעבודה רבה שבצדה רעש, צוות פועלים שיגיע אל המקום והמון אי נוחות. אם אפשר לבצע פוליש קריסטל ולקבל תוצאה מצוינת בעלות נמוכה יותר ובזמן קצר משמעותית, זה בהחלט עדיף. אם כן, זה בדיוק הזמן להכיר את השיטה הזו, שרבים כבר מכירים (ואוהבים). אז מה זה אומר, פוליש קריסטל?

 

פוליש קריסטל מחזיר את הברק לריצוף

בפשטות, פוליש קריסטל הוא מהלך שמחזיר לריצוף שלכם את הברק שאבד לו עם השנים. כשהזזתם רהיטים ושפכתם קפה על הריצוף הוא החל להישחק, ובמשרדים זה קורה בקצב מהיר יותר בשל התנועה הרבה של העובדים והלקוחות. הבשורה הטובה היא שעל ידי פוליש קריסטל אפשר להגיע לתוצאה מצוינת. זה קורה בזכות תהליך שמורכב מכמה שלבים. ראשית יבוצע ניקיון יסודי של הריצוף שלכם כדי להסיר שאריות של לכלוך, אבק ושומנים. בשלב הבא יימרח חומר קריסטלי ייחודי והוא יוחדר אל האריחים באמצעות מכונת הפוליש המקצועית. המכונה המתקדמת הזו היא שיוצרת שכבת מגן נוצצת ויפה שמצד אחד מעניקה לריצוף מראה מבריק ומצד שני מגנה עליו כדי לאפשר לתוצאה הזו להחזיק לאורך זמן. זאת בניגוד לשיטות אחרות שאולי יעלו לכם קצת פחות (כמו פוליש וקס) אבל ידרשו חזרה על הפעולה בתוך כשנה.

 

פוליש קריסטל עם חברה מקצועית

מאחר וביצוע פוליש קריסטל מחייב מכונה מתקדמת, חומרי ניקוי ייעודיים ושליטה בטכניקה ובפרטים הקטנים ביותר, מומלץ לבצע את הפעולה באמצעות חברה מקצועית ואמינה בלבד. חברת Super Clean מצוידת בכל החומרים והציוד, וגם בצוות מהשורה הראשונה שמכיר את השטח ואת השיטה על בוריה. בנוסף, עם ניסיון רב ועם עשרות לקוחות מרוצים שמתעוררים בכל בוקר לבית נקי ומגיעים למשרד מבריק, אין ספק שאתם בידיים טובות. אם כן, ודאו שאתם מפקידים את המלאכה בידיו של גוף מקצועי, בחרו חברת פוליש אמינה ואל תתפשרו על האיכות – גם לא לטובת המחיר. רק פוליש קריסטל ברמה גבוהה יספק תוצאה שתעניק לכם ראש שקט וריצוף רענן ויפה לאורך זמן, בלי התעסקויות מיותרות ובלי לבזבז זמן.

שינוי גודל פונט
ניגודיות