פוליש לרצפה

פוליש לרצפה – מדריך מקוצר

ניקיון הבית, ובעיקר ניקיון הרצפות, הוא נושא בעל חשיבות רבה אצל בעלי דירות ובתים בישראל. אין זה משנה אם אתם שוכרים דירה או מחזיקים בבעלותכם נכס שעליו חלמתם במשך שנים, מלאכת הניקיון היא קריטית. אלא שלצד פעולות שגרתיות שכוללות שאיבה, טאטוא ושטיפה באופן קבוע, מומלץ מפעם לפעם לבצע גם פוליש לרצפה, שיאפשר ניקוי והברקה באופן מדויק. עם זאת, רצוי לזכור שקיימים כיום סוגי פוליש שונים, המותאמים למרצפות מסוגים שונים. כך, מה שמתאים לריצוף טרצו לא יתאים בהכרח לקרמיקה או לשיש. לכל סוג ריצוף יש לקבוע תכנית עבודה ברורה ומסודרת, והדרך הטובה לעשות זאת היא באמצעות חברת ניקיון מקצועית שמתמחה בפתרונות פוליש לרצפה.

 

פוליש לרצפה באופן עצמאי

בעלי בתים שבוחרים לבצע פוליש לרצפה בכוחות עצמם מגלים מהר מאוד שמדובר באתגר לא פשוט. באופן כללי ניתן כיום לרכוש חומרי ניקוי המיועדים לפוליש ברשתות השיווק והמזון, ומי שמעוניין להשקיע תקציב נוסף יכול לקנות (או לשכור) מכשור כבד יותר שמיועד לפוליש. עם זאת, חשוב לזכור ששימוש לא נכון בציוד עשוי להוביל לנזקים לא מבוטלים, בעיקר משום שבהיעדר ידע וניסיון אתם עשויים להתמודד עם רצפה עטורת שריטות וכתמים. יתרה מכך, ביצוע פוליש לרצפה ללא ציוד מקצועי ידרוש מכם עבודה רבה ומאומצת מאוד, שתקשה גם על המנקה הפרטי המיומן ביותר. חברת ניקיון מקצועית, או חברת פוליש מיומנת, היא הפתרון המדויק והטוב ביותר.

 

חברתינו מתמחה בפוליש ויכולה להציע לכם מגוון סוגים של פוליש לרצפהחברת פוליש והאפשרויות שלכם

אם בחרתם לוותר על ההתנסות האישית בחוויה לא מאוד פשוטה, יש לכם אפשרות טובה ונוחה יותר, והיא להיעזר בשירותיה של חברת פוליש שמחזיקה גם צוות מיומן – וגם ציוד מתקדם. חברת ניקיון המתמחה בביצוע פוליש לרצפה תוכל להציע לכם סוגי פוליש שונים, לרבות פוליש וקס (שהוא הפתרון הזול וקצר הטווח יותר), פוליש קריסטל (העמיד והיקר יותר) או פוליש אקרילי (שמתאים לסוגי ריצוף מסוימים מאוד). מי שבוחר להזמין חברת פוליש לביצוע המלאכה לא צריך לשבור את הראש, להתלבט אילו רצפות קיימות בבית ואיזה פוליש מתאים להן, וגם לא צריך להעביר שעות ארוכות בקרצוף הריצוף. למעשה, חברת הניקיון היא שתציע פתרון רלוונטי, על פי סוג הריצוף, איכותו ומצבו. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים המקצועיות ביותר שיש, פנו לחברת ניקיון טובה באמת כמו Super-Clean.

 

פוליש לרצפה עם Super-Clean

חברת Super-Clean היא אחת מחברות הניקיון המובילות בישראל, עם ידע רב, צוות שירותי, ציוד מתקדם וסטנדרטים גבוהים במיוחד. כל אלה יחד מאפשרים לחברה להעניק ללקוחותיה מענה מדויק לכל צרכיהם, בין אם מדובר בביצוע פוליש לרצפה, ובין אם מדובר בצרכי ניקיון אחרים כמו ניקוי שטיחים או ביצוע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. אין ספק שכאשר אנחנו בוחרים חברת ניקיון, תהא המטרה אשר תהא, ניסיון ומקצועיות הם שני פרמטרים חשובים. Super-Clean עומדת בשתי הדרישות הללו, וברבות אחרות, מה שמבטיח לכם שבתום תהליך הפוליש המורכב תישארו עם בית מבריק ונעים כל כך, שגם האורחים שלכם לא ירצו ללכת לעולם.

שינוי גודל פונט
ניגודיות