ניקיון בתים יכול להיות פשוט יותר

כך מבצעים ניקוי מרצפות איכותי
ינואר 3, 2018
האם כדאי לבצע פוליש לבד או עם חברה מקצועית?
ינואר 3, 2018

בית נקי הוא שאיפה של כולנו, והרבה יותר נעים לחיות במקום שבו הריצוף נקי, אין גרגר אבק מיותר, וכל פריט נמצא בדיוק במקום. הבעיה היא שלרובנו אין את הזמן הדרוש כדי לנקות את הבית כמו שצריך. אנחנו עסוקים במשימות, במטלות, בעבודה ובסידורים, ואיכשהו, ניקיון הבית הופך לאתגר מורכב קצת יותר מדי. אז איך בכל זאת ניקיון בתים יכול להיות נעים ופשוט יותר? התשובה לפניכם.

 

במקום לנקות – המשיכו בשגרה

היום אתם צריכים להתאמץ כדי לפנות זמן לניקיון הבית. המטלות במשרד נערמות והחוגים של הילדים בלתי נגמרים. ניקיון בתים לא חייב לעצור אתכם ולשנות את השגרה שלכם, ואתם לא חייבים לפנות כמה שעות רק לצורך המשימה הלא-מאוד-נעימה הזו. חברות המתמחות בניקיון בתים יכולות להסיר דאגה מלבכם. עם צוות מקצועי, חומרי ניקוי איכותיים וציוד מתאים, ניקיון בתים נעשה פשוט יותר. אתם רק צריכים לקבוע מה הוא יום הניקיונות המועדף עליכם ובמה תרצו להתמקד. למשל, אם אתם מעדיפים להגיע לסוף השבוע עם בית נקי, חברת ניקיון בתים תשלח מנקה שיגיע אליכם ביום חמישי. הוא יצחצח את הבית כדי שהשבת תעבור בנעימים.

 

ניקיון בתים במחיר ידוע מראש

קיבלתם את ההחלטה להכניס גורם מקצועי הביתה והבנתם שלצורך ניקיון בתים אתם באמת לא חייבים לעבוד קשה כל כך. מצד שני, עכשיו מתחילה הדילמה האם עדיף להזמין מנקה פרטי או להיעזר בחברת ניקיון. לכל חלופה יתרונות משלה, אבל גם חסרונות שכדאי להכיר. למשל, מנקה פרטי הוא אמנם זול יחסית, אבל המחיר עשוי לבלבל. אם תוסיפו את עלויות המעסיק שלכם (והן קיימות אם אתם רוצים לעבוד על פי החוק) תגלו שאתם משלמים קצת יותר ממה שנדמה לכם. אפילו קצת הרבה יותר. לעומת זאת, חברת ניקיון בתים תקבע מחיר שלא ישתנה, גם אם המנקה יהיה בחופש או ייצא לחופשת מחלה. אגב, גם לא תרגישו בהיעדרו משום שיהיה לכם תמיד מחליף, בדיוק בשביל המצבים האלה.

 

אולי בכל זאת ננקה לבד?

ניקיון בתים יעלה לכם כסף אבל אם תחשבו על זה לרגע, הזמן שלכם שווה לא פחות, וגם האנרגיות שלכם. כדי לנקות את הבית כמו שצריך תצטרכו לפנות כמה שעות טובות, לוותר על בוקר של כיף עם הילדים או על כמה שעות של עבודה. אם אתם עובדים קשה, הזמן הפנוי שלכם יושקע בניקיון ולא בבילוי. אם כן, ניקיון בתים מקצועי, עם חברה מנוסה, זה המהלך שיחסוך לכם את הזמן ואת האנרגיות. אם נודה באמת, גם את העצבים ואת כאבי הגב שיגיעו ברגע שאחרי. במקום, המשיכו בשגרה, צאו לקניות או העבירו את הזמן הפנוי בארוחה רומנטית בשניים. הבית עדיין יהיה נקי כשתגיעו, בלי שתצטרכו להזיע כדי שזה יקרה.

שינוי גודל פונט
ניגודיות