ניקוי שטיחים

אלינו ניקוי שטיחים מתבצע עם המכשירים החדישים והחזקים ביותרניקוי שטיחים איכותי – איך זה עובד?

כמעט בכל בית בישראל פרושים שטיחים שונים ומגוונים, בכל אחד מחלקי הבית. במרכז הסלון פרוש לרוב שטיח רחב ידיים, שמכניס הביתה אור וצבע, והמון שמחת חיים. חדר העבודה נראה חמים ונעים בזכות שטיח קטן שהופך את החדר למשרד יוקרתי במיוחד, וגם חדרי האמבטיה והשינה משתדרגים לאין שיעור בזכות התוספת הייחודית הזו. אלא שלצד היתרונות הרבים שלהם, שטיחים דורשים גם תחזוקה קבועה כדי שנוכל להמשיך וליהנות מהיתרונות שלהם. אם כן, לצד כמה צעדים פשוטים שבהם תוכלו לנקוט כדי להבטיח ניקוי שטיחים באופן קבוע, מומלץ להיעזר גם בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית שתשלים את המלאכה ותרענן את השטיח מפעם לפעם.

 

טיפים לתחזוקה שוטפת

ניקוי שטיחים מתחיל דווקא אצלכם, בפעולות התחזוקה השוטפות. בעודכם מנקים את הבית (או מטילים את האחריות על מנקה פרטית או על חברת ניקיון מקצועית) הקפידו לשאוב את השטיחים השונים היטב. בין אם ברשותכם שטיחים מקיר לקיר, שטיח פרסי עתיק או שטיח סיני מרהיב, שאיבה יסודית היא צעד חשוב. כך תוכלו להיפטר מהפירורים, מגרגירי האבק, ומלכלוך שהצטבר לאורך הדרך. בנוסף, רצוי להקפיד על שאיבה איכותית ולעבור על כל חלקי השטיח, גם אם זה יצריך מכם הזזת רהיטים ושולחנות. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מנקים כל לכלוך שעשוי להשפיע גם על מראה הבית, גם על איכות השטיח וגם על הבריאות שלכם.

 

ניקוי שטיחים באמצעות חברת ניקיון

לצד פעולות התחזוקה השוטפות, מומלץ לבצע ניקוי שטיחים יסודי גם באמצעות חברת ניקיון טובה. למעשה, ניקוי שטיחים מקיף ומקצועי רצוי שיתבצע פעם או פעמיים בשנה לכל הפחות, וכך תוכלו להבטיח את שלמותו ותקינותו לאורך שנים רבות וטובות. הסיבה העיקרית להיעזר בחברת ניקיון היא שלחברה מנוסה יש את הציוד ואת החומרים הדרושים כדי להחזיר לשטיח היוקרתי שלכם את המראה החדש והנקי שהיה לו ביום שבו ראיתם אותו לראשונה בחנות. סביר להניח שבזמן הרב שחלף מאז אותו יום מרגש שבו בחרתם את השטיח, עברו עליו רגליים רבות – במשרד או בבית – מה שמוביל לשחיקה, להתבלות ובעיקר ללכלוך רב שחלקו נספג בשטיח, בוודאי אם אתם לא מקפידים על ניקוי שטיחים באופן תדיר. אם כן, בעוד כתמים רבים תוכלו לנקות בעצמכם, ובעוד שאיבה קבועה תעזור לצמצם את הנזקים, ניקוי שטיחים מקצועי יעזור לכם לשמור על איכות השטיח, וכך תחסכו מעצמכם שטיח מיושן ומלוכלך, וגם לא מעט עלויות.

 

ניקוי שטיחים באמצעות Super-Clean

מאחר וניקוי שטיחים צריך להתבצע באופן מקצועי ויסודי, על ידי חברת ניקיון איכותית ועם החומרים הטובים ביותר שיש, חברת Super-Clean היא החברה האידאלית עבורכם. עם הניסיון הרב של צוות החברה ועם הסטנדרטים הגבוהים שמובילים אותה לכל אורך הדרך, אין ספק שאתם מפקידים את השטיח שלכם בידיים טובות. חשוב לזכור שהשטיח שלכם הוא אחד הפריטים המרכזיים בחלל, כך שהוא משפיע על מראה הסלון כשאורחים מגיעים לבקר, וגם על מראה חדר העבודה או המשרד כשלקוח קופץ לפגישה עסקית חשובה. ניקוי שטיחים יסודי באמצעות חברת ניקיון טובה באמת כמו Super-Clean יעזור לכם ליהנות מסביבה נעימה ויפה הרבה יותר, ללא ספק.

שינוי גודל פונט
ניגודיות