לנקות בלי לעבוד קשה – על היתרונות של חברת ניקיון

האם כדאי לכם לבצע פוליש?
יוני 5, 2018
למי מתאימה חברת ניקיון בתים?
אוקטובר 9, 2018

בחרתם לגור בעיר הגדולה ואין ספק שיש להחלטה הזו המון יתרונות. אתם קרובים לעבודה, מבלים יותר ואולי גם מוצאים את הזמן להגיע לים או לשמור על הכושר. הבעיה היא שבתוך כל המשימות האינסופיות הללו אתם מנסים למצוא גם את הזמן לנקות את הבית. אתם אולי רוצים מאוד ליהנות מדירה נקיה אבל זה לא אומר שיש לכם זמן, אנרגיה או סבלנות לעשות את כל מה שנדרש. במילים אחרות, זה הזמן שלכם לבחור בין חברת ניקיון בתל אביב לבין החלופה: לשאוב, לטאטא, לשטוף, לייבש, לקפל ולסדר. נראה לנו שהבחירה ברורה.

 

חיסכון אדיר בזמן

כאמור, יש לא מעט סיבות טובות להזמין חברת ניקיון בתל אביב. בין אם המטרה שלכם היא לחסוך זמן או כסף (הרי ידוע שזמן שווה כסף) ובין אם אתם פשוט לא יודעים מאיפה להתחיל, חברת הניקיון חוסכת לכם את כל הדילמות. אתם בוחרים את היום, מגדירים מה אתם רוצים להשיג, והמנקה שמגיע אליכם הביתה דואג להחזיר את הדירה בדיוק כמו שאתם רוצים. עם רצפה נקייה, כביסה מקופלת, מצעים חדשים, ארונות נטולי אבק וכלים שטופים. בזמן הזה אתם ממשיכים לעבוד, לבלות עם האנשים הקרובים אליכם או לנוח, כי גם את זה ממש מגיע לכם לעשות.

 

חברת ניקיון בתל אביב או מנקה פרטי?

השאלה הבאה שאתם בטח שואלים את עצמכם היא האם אתם באמת חייבים חברת ניקיון בתל אביב, או שאולי תוכלו להיעזר בשירותיו של מנקה פרטי. אז למנקה הפרטי יש יתרונות ולא מעט מהם. הוא מכיר אתכם היטב והוא לומד לנקות בדיוק את מה שחשוב לכם. הבעיה היא שהוא גם חולה מפעם לפעם, אולי רוצה לצאת לחופשה קצרה, ובזמן הזה אתם מוצאים את עצמכם בנקודת ההתחלה – מנסים להבחין בין אקונומיקה למנקה אסלות ובין המטאטא לשואב האבק. חברת ניקיון בתל אביב פותרת את הבעיה הזו, ואם המנקה שלכם חולה או יוצא לחופשה, אתם ממש לא צריכים להרגיש את זה. הבית עדיין יהיה נקי, בלי שתצטרכו לחפש חלופה או לעשות את זה לבד.

 

חיסכון גם כלכלי

אנשים רבים חושבים שבחירת חברת ניקיון בתל אביב תעלה להם הרבה יותר ממנקה פרטי וגם יותר מהחלופה ה”חינמית” (לנקות לבד). בפועל גם זה לא ממש נכון. כבר הזכרנו שזמן שווה כסף, ובמקום לנקות את הבית אתם יכולים להישאר עוד קצת במשרד ולהתמקד בעסק שלכם. חוץ מזה, אם תבחרו להזמין מנקה פרטי תצטרכו לשלם בנוסף לשכר השעתי גם נסיעות והטבות סוציאליות. כך, חברת ניקיון בתל אביב פוטרת אתכם מכל השיקולים והחישובים האלה. Super Clean דואגת לכל הנושאים, מהביטוח ועד ההפרשות הפנסיוניות, הכל כדי שתקבלו שירות איכותי בלי לעבוד קשה.

 

שינוי גודל פונט
ניגודיות