כך מבצעים ניקוי מרצפות איכותי

חברת ניקיון או מנקה פרטי – מה עדיף?
דצמבר 27, 2017
ניקיון בתים יכול להיות פשוט יותר
ינואר 3, 2018

בואו נודה באמת. אם יש משהו שמצליח לגרום לדירה שלנו להיראות נקייה באמת, גם כשהיא לא לגמרי כזו, זה הריצוף. כשהוא נקי – הכל נראה נקי. הבעיה היא שלאורך השנים הוא גם נשחק ומתעייף, לא פחות מאיתנו. ברגעים האלה הוא נראה בלוי וגם אחרי ניקיון יסודי משהו פשוט לא נראה אותו הדבר. אז איך בכל זאת מבצעים ניקוי מרצפות איכותי ומה הסוד שיבטיח לכם תוצאה טובה באמת?

 

ניקוי מרצפות יסודי דורש עבודה

יכול להיות שאתם משקיעים מאמצים רבים בניקיון הרצפה, יש לכם את חומרי הניקוי הטובים ביותר וגם את מגב הפלא שאמור להפוך את המלאכה לפשוטה הרבה יותר. בפועל, ניקוי מרצפות דורש הרבה יותר מזה. למעשה, כדי להגיע אל התוצאה המושלמת נדרשים חומרים איכותיים ולא מעט מאמץ. טאטוא, שאיבה או סמרטוט עם כמויות אדירות של סבון לא ממש ישיגו את המטרה. כשאנחנו רוצים להשקיע ולבצע פוליש אנחנו חייבים להשקיע עוד יותר. ניקוי מרצפות יסודי הוא קריטי לא רק כדי שהרצפה תהיה באמת נקייה – אלא כדי שנוכל למרוח עליה שכבת הגנה (קריסטלית או שעווה) ולהבטיח תוצאה שגם תחזיק מעמד שנים רבות וטובות.

 

ניקוי מרצפות מותאם לסוג הריצוף

סוגי ריצוף שונים זקוקים ליחס שונה. למשל, ניקוי מרצפות טראצו יתבצע בזהירות רבה וללא חומרים המכילים חומצה, שכן מדובר בחומר הרסני עבור הריצוף היוקרתי. גם אקונומיקה תסב נזק דומה. בנוסף, הציוד הנדרש חייב להיות נקי לחלוטין, מה שאומר שלצורך ניקוי מרצפות איכותי רצוי להיפרד מהסמרטוט שאיתו שטפתם את הבית בשבועות האחרונים. כל גרגר אבק שנותר עליו יישאר על הריצוף ולאחר מריחת שכבת הפוליש הרצפה שלכם תיראה שחורה ומלוכלכת עוד יותר. הדרך הבטוחה לעשות את זה כמו שצריך היא באמצעות חברה מקצועית שמתמחה בביצוע פוליש כמו גם בניקוי מרצפות יסודי.

 

איך בוחרים חברה מתאימה?

אם חברה מקצועית היא מה שאתם צריכים, נשאלת השאלה איך בוחרים אותה. התשובה הפשוטה היא – על בסיס איכות. נכון, אנחנו תמיד רוצים להיות חסכניים ולהפגין צרכנות חכמה, אבל דווקא חברה זולה מאוד תעלה לכם ביוקר. ביצוע לקוי של התהליך ידרוש תיקון מורכב (ויקר), וחברה שאין לה את הציוד המתאים פשוט תספק תוצאה לא מספיק טובה. אם תצטרכו להזמין חברת פוליש נוספת לביצוע ניקוי מרצפות, כנראה תשלמו הרבה יותר בפעם השנייה, כשתבינו עד כמה המחיר היה קריטי מלכתחילה. זכרו שהריצוף שלכם משפיע על מראה הדירה כולה. ניקוי מרצפות איכותי ויסודי הוא זה שיעזור לכם לשמור על מראה נקי, מבריק ומזמין מאוד. מאחר ולכאן אתם חוזרים מדי יום אחרי העבודה, וגם פותחים יום חדש, שמירה על הריצוף תבטיח לכם ראש שקט לאורך זמן, ומקום שהרבה יותר נעים לחזור אליו.

שינוי גודל פונט
ניגודיות