חברת ניקיון או מנקה פרטי – מה עדיף?

כך מבצעים ניקוי מרצפות איכותי
ינואר 3, 2018

הדילמה בין שתי החלופות הללו, מנקה פרטי או חברת ניקיון, היא דילמה שמוכרת היטב לרובנו. כל מי שמבין שאין לו את המן (או את הסבלנות) לנקות לבד את הבית, וגם לעשות את זה כמו שצריך, מבין שיש לא מעט פתרונות יצירתיים ומקצועיים הרבה יותר. מצד שני, השאלה כמה זה יעלה ועד כמה הפתרון שבו תבחרו הוא הפתרון האמין והטוב ביותר – היא שאלה גדולה הרבה יותר. כדי לעזור לכם להשיב עליה, הנה כמה נקודות למחשבה, וכדאי לקחת אותן בחשבון לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון או מנקה פרטי.

האם המחיר שנקבע הוא המחיר הסופי?

מנקה פרטי נחשב לפתרון אידאלי בעיקר בגלל המחיר האטרקטיבי. אלא שהמחיר שנקבע לשעה הוא לרוב לא המחיר הסופי. כדי להבין כמה באמת זה יעלה לכם חשוב להוסיף נושאים כמו ביטוח לאומי, ימי חופשה בתשלום ועוד הטבות שאתם נדרשים לשלם בתור המעסיקים של המנקה. מנגד, חברת ניקיון קובעת עבורכם מחיר שידוע לכם היטב מראש, וכל ההוצאות הללו אינן קשורות אליכם. כך, כשאתם מזמינים חברת ניקיון אתם למעשה מורידים מעצמכם התעסקות מיותרים בנושאים שאתם לא באמת צריכים לבזבז עליהם את הזמן.

 

חברת ניקיון וימי מחלה

המנקה שלכם, כמו כל עובד אחר, זקוק מפעם לפעם לחופשה, אולי הוא גם מעז להיות חולה. במצבים האלה אתם בוודאי לא יכולים לכפות עליו להגיע, אבל כשאתם מקבלים התרעה של הרגע האחרון אתם נתקעים ללא פתרון חלופי. עם זאת, חברת ניקיון מספקת את הפתרון גם לבעיה הזו. גם אם המנקה שמגיע אליכם בדרך כלל יתעורר בוקר אחד עם חום גבוה או מיגרנה בלתי אפשרית, אתם לא תרגישו את זה כלל. במקומו יגיע אליכם מחליף שידאג לטפל בכל מטלות הבית. אתם לא צריכים לפנות כמה שעות כדי לנקות את הבית (ולהתלונן על כך שאתם עושים את זה לבד).

 

מגוון רחב של שירותים מקצועיים

יתרון נוסף וחשוב, אם תבחרו חברת ניקיון מתאימה כמובן, הוא שיש לכם את היכולת לקבל כל שירות שתצטרכו – לרבות שירותים קצת יותר מורכבים. כך, אם אתם מוצאים את עצמכם מתכוננים לפסח ומתקשים לעמוד בקצב, יהיה מי שיוכל להעניק לכם שירות נוסף ולעזור לכם בניקיון יסודי יותר. גם ניקיון לאחר שיפוץ או לקראת מעבר דירה בא בחשבון, ואם אתם זקוקים לביצוע פוליש – לחברה מקצועית יהיה ציוד מתאים. מנקה פרטי הוא ללא ספק אדם מקצועי ומיומן, אבל חשוב שתבדקו את רמת הזמינות שלו וגם את היכולת שלו לעזור לכם אם תזדקקו לפרויקט קצת יותר מורכב בהמשך. כשמתייחסים לשלושת הנקודות הללו מבינים מה באמת נכון, עם מה אתם יכולים לעבוד ומה פשוט לא מתאים לצרכים (או לתקציב) שלכם.

שינוי גודל פונט
ניגודיות