האם כדאי לכם לבצע פוליש?

3 סיבות לבצע ניקיון אחרי שיפוץ
יוני 5, 2018
לנקות בלי לעבוד קשה – על היתרונות של חברת ניקיון
יוני 5, 2018

כשעברתם לדירה הנוכחית שלכם הכל היה נראה נפלא, והריצוף המבריק יצר תחושה נקייה ומזמינה מאוד. עם השנים המצב השתנה. זה קרה כשהזזתם רהיטים מצד לצד (והשארתם סימנים לא אטרקטיביים) או כשהלכלוך הצטבר והריצוף נשחק. עכשיו אתם ממש רוצים לראות ריצוף נקי יותר, מה שמעורר את השאלה המתבקשת – האם אתם באמת חייבים לבצע פוליש לריצוף, מה היתרונות של הפעולה הזו וגם איך בוחרים בכלל חברת פוליש מתאימה שתעשה את זה הכי טוב שאפשר?

 

במקום להחליף את הריצוף

אם המטרה היא לרענן את הריצוף שלכם יש שתי אפשרויות מרכזיות. הראשונה היא להחליף את הריצוף כולו. החלופה הזו די יקרה, היא גם תדרוש מכם זמן וסבלנות, ורק אחרי שתבחרו את הריצוף ואת הגורם המקצועי המתאים תוכלו לקבל דירה שנראית חדשה ויפה. כלומר, היא תיראה כזו אחרי שתסיימו לנקות אותה, כי החלפת ריצוף יוצרת עוד לכלוך, והרבה ממנו. לעומת זאת חברת פוליש חוסכת לכם כסף וזמן. אתם לא צריכים לבחור אריחים חדשים או להשוות הצעות וסגנונות בין ספקים שונים. אתם רק צריכים חברת פוליש מקצועית שתגיע עם הציוד המתקדם כדי להבריק את הריצוף שלכם.

 

שכבת הגנה חשובה

היתרון הנוסף של הפוליש הוא שבסוף התהליך תבוצע מריחה של שכבת הגנה. השכבה הזו היא חשובה משום שהיא זו שתבטיח לכם שהתוצאה המבריקה תישאר שם לאורך זמן. כך לא תצטרכו לחשוש מכל טיפת קפה שתישפך בדרך לסלון וגם לא מהשריטות שישאירו את חותמן. כמובן שאיכות הפוליש ופרק הזמן שיידרש עד לרגע שבו תצטרכו לחזור עליו תלוי בסוג שבו תבחרו. כך פוליש וקס נחשב לפתרון הזול יותר אבל פוליש קריסטל נתפס כאיכותי ועמיד הרבה יותר. התאמה נכונה לסוג הריצוף שלכם ולמטרות שהגדרתם היא חשובה, ורק חברת פוליש מקצועית ואמינה תדע לשאול את השאלות הנכונות ולהציע את הפתרונות הטובים ביותר.

 

איך בוחרים חברת פוליש טובה?

איכות, מקצועיות, ניסיון ואמינות – אלה הם הגורמים החשובים ביותר בבחירת חברת פוליש. גם מחיר אטרקטיבי נכנס למקום טוב ברשימה הזו, אבל האיכות מנצחת, ללא כל ספק. לכן, לפני שאתם בוחרים חברת פוליש כזו או אחרת בדקו את ההמלצות שלה, הכירו את הצוות ולמדו כמה ניסיון יש לה. Super Clean היא חברת פוליש עם ניסיון עשיר ורב, ועם אנשי המקצוע הטובים ביותר שיש אתם בהחלט בידיים הנכונות. יחד נתכנן את הפתרון האידאלי עבורכם ועבור הריצוף שלכם, הכל במטרה להבריק את הריצוף ולהעניק לדירה שלכם את המראה הנקי והנפלא שהיה לה עד לא מזמן. אפשר לרענן אותה ולהחזיר את הגלגל לאחור, רק צריך לבחור את הגורם הטוב ביותר למשימה.

 

שינוי גודל פונט
ניגודיות