האם כדאי לבצע פוליש לבד או עם חברה מקצועית?

ניקיון בתים יכול להיות פשוט יותר
ינואר 3, 2018
הסיבות הכי טובות לבצע פוליש בבית
מרץ 11, 2018

לפעמים אנחנו כלל לא מבינים עד כמה הריצוף שלנו משפיע על מראה הבית כולו. לכלוך, אבק, כתמים ושריטות מצליחים לגרום לאריחים להיראות עייפים ושחוקים. כשזה קורה, הדירה נראית מלוכלכת גם רגע אחרי הספונג’ה. זה כמובן לא אומר שאתם נדרשים להחליף ריצוף מדי שנה או שנתיים, ולמעשה – בתחזוקה נכונה אפשר לרענן את מראה הדירה כולה. ביצוע פוליש הוא המהלך האידאלי במצבים הללו, ואם אתם מתלבטים האם לעשות את זה לבד או להזמין חברת פוליש מקצועית, כדאי שתכירו את התהליך.

 

פוליש בשיטת “עשה זאת בעצמך”

אם אתם רוצים לנסות לבד ואולי לחסוך את העלות על הזמנת חברת פוליש, כדאי שתדעו מה צפוי לכם. ראשית, חומרי הניקוי שתרכשו חייבים להיות ייעודיים לביצוע פוליש לרצפה, וכדי לרענן את הריצוף תצטרכו לעבור אחר כל אריח בנפרד, לשפשף כל מרצפת, לנגב את הלכלוך, לשטוף במים נקיים ולהמתין עד לייבוש מלא, לקראת השלב הבא. כן, זה היה רק השלב הראשון בדרך. כפי שאתם בוודאי מבינים, מי שרוצה לבצע פוליש לבד עשוי למצוא את עצמו מקרצף ומשפשף במשך שעות, להצטייד בחומרים ובציוד, ולהשקיע זמן ממושך בתהליך מפרך. לעומת זאת, חברת פוליש תגיע אליכם עם הציוד המתאים, עם מכונת פוליש מקצועית ועם כל הכלים שיאפשרו לכם להגיע אל התוצאה הנחשקת בלי מאמץ ובלי כאבי גב.

 

סוגי פוליש שכדאי להכיר

באופן כללי ישנם כמה סוגי פוליש, שכל אחד מתאים לסוגי ריצוף שונים ולמטרות שונות. למשל, פוליש וקס נחשב לפתרון הזול ביותר אבל גם לזה שיחזיק מעמד פחות מכל היתר. השם שלו מרמז היטב על סוג הפוליש, שכן בסוף תהליך הניקוי תימרח שכבת שעווה על הריצוף. לעומת זאת, פוליש קריסטל תהליך יקר יותר אבל גם עמיד יותר, כזה שיבטיח לכם תוצאה מצוינת לאורך זמן. גם כאן תימרח שכבת הגנה קריסטלית, שנחשבת לטובה יותר משכבת הווקס. לא רק שהיא מעניקה מראה ייחודי ויוקרתי יותר, היא פשוט חזקה ואיכותית יותר. השכבה הזו גם מגנה על הריצוף מפני שריטות, כתמים ולכלוך.

 

אז איך בוחרים?

אם אתם מעדיפים בכל זאת לחסוך את העלויות, אתם בהחלט יכולים לנסות לעשות את זה לבד. עם זאת, פוליש איכותי שיספק תוצאה טובה רצוי לבצע באמצעות חברה מקצועית. חברת פוליש טובה היא זו שיש לה את הידע, את הניסיון ואת הציוד, ובעיקר היא יודעת לספק שירות ברמה גבוהה באמת. ודאו שאתם בוחרים בזו שמבטיחה איכות ואחריות, והימנעו ממחירים זולים באופן מחשיד. בכל הקשור למראה הבית ולניקיון הריצוף שלכם, אל תתפשרו. ריצוף נקי מעניק תחושה נפלאה ונעימה יותר בבית (וגם במשרד), ולאווירה הנקייה הזו אין תחליף, בטח לא תחליף זול.

שינוי גודל פונט
ניגודיות